Fotoğraf Sanatçısı Vedat Doker Kimdir?          Göller Bölgesi 12 Belediye Başkanı ATİK Başkanı Aziz Şahin Başkanlığında Almanya ve Polonya Temaslarında Bulundular          ATİK Koordinatörlüğünde Polonya'ya Avrupa Birliğinin Dönem Başkanlığında KOSGEB Destekli AESOB Başkanı,Mobilyacılar Odası Başkanı,Vali Veysel Dalmaz Temaslarda Bulundu          Ekonomi Bakanı Mehmet Zafer Çağlayan Kimdir?          Avrupa`daki ekonomik güç, siyasi lobiye dönüştürülmeli          ATİK-DEİK- Başkanı Aziz ŞAHİN Polonya Cumhurbaşkanı Marsal Bronislaw Komorowski ile Görüştü          Kütahyalılar Derneği Başkanı Turgut Erçetin ve Yönetim Kurulu Üyelerini Avrupa Türk İşadamları Konseyi ATİK Başkanı Aziz Şahin Ziyaret Etti.          Polonya'lı Senatörler ve Kaymakamlar ATİK Koordinatörlüğünde Anıtkabir'i Ziyaret Ettiler.          ATİK'in İzmir temsilcisi Dilek Araç oldu          Dışişleri Komisyon Başkanı Murat Mercan ATİK Başkanı Aziz Şahin Başkanlığında Polonya'lı Senatörleri,Kaymakamları,Belediye Başkanlarını Makamında Kabul Etti .          ATİK Başkanı Aziz Şahin Ekonomi İşbirliği Çagrısı Konulu Basın Toplantası Düzenledi.          Polonyalı Yerel Yöneticiler İstanbul'daydı          Çorum -ATİK, farklı bir hizmet için yola çıktı..Yusuf Cinal/ÇORUM          Doç. Dr. Temel Kotil Türk Hava Yolları Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi, İcra Komitesi Üyesi Kimdir?          ATİK-Polonya Türk Konseyi Global Ekonomik Krizi Dostluğumuzla Fırsata Donüştürelim Sıloganı Başlıklı Forum Düzenledi.         
  ANA SAYFA
  KONSEY HABERLERİ
  ATİK VİZYONU
  DEKİD KURUMSAL
  PROTOKOLLER
  KARDES BELEDİYELER
  STK HABERLERi
  KİM KİMDİR?
  GAZETELER
  TELEVİZYONLAR
  İNTERNET MEDYASI
  HABER AJANSLARI
  HABER ARŞİVİ
  BİZE ULAŞIN
  MESAJ GÖNDER
 DUYURULAR

  Zeynel Abidin YILMAZ/ GAP Gazeteciler Birliği Başkanı Kimdir?
1962 yılında Adıyaman'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise tahsilini Adıyaman'da yaptı. Yükseköğrenimini Eskişehir iktisat Fakültesi'nde tamamladı.Çocukluk yıllarından itibaren okumaya, araştırmaya meraklı olan Kıymaz, ilkokul öğretmeni Mehmet Mücahit Erez'in de katkılarıyla okumayı ve yazmayı bir yaşam biçimine dönüştürdü.

  Volkan Külleri, Bilim ve İnsan-Doğa İlişkisi‏‏/ATİK Başkanı Aziz Sahin
İletişim ve Ulaşım Teknolojisi Dünyayı Birbirine Bağladı İnsanın insan olması ile başlayan merak ve doğanın yasalarını öğrenme isteği, sonunda doğanın yasalarını kullanarak yaşamı kolaylaştırması serüveni halen devam ediyor. İnsan son 100 yılda geçmişte binlerce yılda gerçekleştirdiği bilgileri teknolojiye dönüştürerek kıtalar arası ulaşım süresini daha da kısalttı.

  Doç. Dr. Temel Kotil Türk Hava Yolları Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi, İcra Komitesi Üyesi Kimdir?
1959 yılında doğan Kotil, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak Mühendisliği bölümünden 1983 yılında mezun olmuş, 1986'da ABD'nin Ann Arbor kentindeki Michigan Üniversitesi'nin "Uçak Mühendisliği" bölümünde yüksek lisansını, 1987'de de aynı üniversitede Makine Mühendisliği dalında ikinci yüksek lisansını, 1991’de de yine Michigan Üniversitesinde “Makine Mühendisliği" bölümünde doktorasını tamamlamıştır. 2003 yılında THY’deki kariyerine Teknik Genel Müdür Yardımcısı olarak başlayan Kotil, 2005 yılında THY Genel Müdürlüğüne atanmıştır.

  ATİK Baskani Aziz Sahin Polonya'li heyet Marmara Grubu Vakfi ziyaret etti.
Kardes Belediye isbirligi protokolü kapsaminda; Bagcilar Belediyesi'nin davetlisi olarak Istanbul'a gelen Varsova Heyeti ve ATYK-Avrupa Türk Ys Adamlari Isbirligi Konseyi Baskani Aziz Sahin ve üyelerinden olusan Polonya Heyeti, Marmara Grubu Vakfi'ni ziyaret etmistir. Marmara Grubu Vakfi Baskani Dr. Akkan Suver, heyeti kabul etmistir.

 
Aksu Antalya Srem Belediyeleri ATİK Uluslararasi İşbirliği Protokolü
ATYK-Avrupa Türk Ysadamlari ve Ysbirligi Konseyi organizasyonunda gerçeklesen Aksu Belediyesi ile Polonya'nin Srem kenti arasinda kardes sehir protokolü imzalandi. Polonya'nin Srem kenti Belediye Baskani Adam Lewandowski, beraberindeki heyet ile Aksu Belediye Baskani Isa Yildirim'i makaminda ziyaret etti. Ziyarette, iki sehrin kardes olmasi yönünde hazirlanan protokol da imzalandi.

  Bağcılar İstanbul Koscian Belediyeleri ATİK Uluslararası İşbirliği Protokolü.
Avrupa Türk İşadamları İşbirliği Konseyi (ATİK) organizasyonu ile Polonya’nın Koscian Belediyesi ile Bağcılar Belediyesi arasında; sosyal, kültürel, iktisadi ve turizme yönelik Uluslar arası Kardeş Belediye Anlaşması protokolü Cuma günü Bağcılar Belediye Başkanlığında imzalandı.

  Lokman ÇAĞIRICI Bağcılar Belediye Başkanı Kimdir?
32 yıldan beri Bağcılar’da yaşayan Lokman Çağırıcı 29 Mart 2009 yerel seçimleri için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Bağcılar Belediye Başkanlığına aday gösterildi ve yüzde 49.21 oy oranıyla Belediye Başkanlığına seçildi.1965 Giresun Bulancak'ta doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini bitirdikten sonra 1999 yılına kadar çeşitli yöneticilik ve ticari faaliyetlerde bulundu.1990’dan 1999 yılına kadar çeşitli siyasi partilerin il ve ilçe teşkilatlarında değişik görevlerde bulunan Lokman Çağırıcı 1999 yılı Mahalli İdareler seçiminde Fazilet Partisinden meclis üyesi oldu.

 

 SİTE İÇİ ARAMA

 ANKETE KATILINIZ
Sizce Türkiye Başkanlık Sistemine Geçiş Yapmalımıdır?
 Evet      48%
 Hayır      38%
 Kararsızım      13%
   E-MAİLİNİZİ EKLEYİNİZ
Ekle Çıkar  
 

         Konaklı Ümit Altay OtelcilikTurizm Meslek Lisesi ATİK İle Avrupa'ya Açılıyor!

Konaklı Ümit Altay Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile Polonya Nauczycielskie Kolegıum Jezykow Obcych We Wrzesni Okulu arasında Kardeşlik ve İşbirliği İyi Niyet Protokolü imzalandı. ...devam 

         ATİK Koordinatörlüğünde Payallar'a Polonyalı kardeş

Payallar ile Miloslaw arasında (ATİK) koordinatörlüğünde kardeşlik ve işbirliği protokolü imzaladı. ...devam 

         ATİK-Polonya Türk Konseyi Global Ekonomik Krizi Dostluğumuzla Fırsata Donüştürelim Sıloganı Başlıklı Forum Düzenledi.

Avrupa Türk İşadamları ve İşbirliği Konseyi (ATİK)Baskani Aziz Sahin Koordinatorlugunde ATİK-PTEF Polonya Turkiye Uluslararasi Ekonomi Forumu,ATİK-PTMU Polonya Turkiye Belediyeler Birligi Forumu Polonya'nin Krotosyn Sehrinde yapildi.Forumda Ekim aylarinda Amerika'da Wasington'da Polonya Amerikan Turk Ekonomi Forumu yapilma karari alindi. ...devam 

         ATİK-Avrupa Türk İşadamları İşbirliği Konseyi’nin Uluslararası Kentler İşbirliği Programında yapılan protokoller aşağıda belirtilmiştir.

Daha detaylı bilgiyi www.atiktudeik.com Haber Portalımızdan görebilirsiniz. ...devam 

         Tüzük Dünya Ekonomik İşbirliği Koordinasyon Derneği (DEiK)

Derneğin ismi : (DEİK) Dünya Ekonomik İşbirliği Koordinasyon Derneği’dir. Tüzük içeriğinde kısaca "dernek" olarak anılmaktadır.Dernek merkezi : Antalya İlidir.Derneğin Amacı, Çalışma Konu ve Biçimleri ile faaliyet alanı. ...devam 

         AGC-Antalya Gazeteciler Cemiyeti ile Polonya'nın Mosavian Gazeteciler Cemiyeti Kardeşlik İşbirliği Protokolü İmzaladı

ATİK-Avrupa Türk İşadamları İşbirliği Konseyi koordinasyonunda, Türkiye ve Polonya arasında belediyeler, ekonomik form, fuar merkezleri ile gazeteciler cemiyeti işbirliği protokolü imzalandı.İşbirliği protokol töreni, Türkiye ve Polonya ulusal marşlarının söylenmesi ile başladı. Polonya heyetinin, Antalya'ya gelmesini sağlayan Avrupa Türk İş Adamları İşbirliği Konseyi (ATİK) Başkanı Aziz Şahin, yaptığı konuşmada, "Avrupa'nın neresinde olursa olsun her zaman söylediğim bir söz vardı: AB'nin yolu sadece Diyarbakır'dan değil, Isparta'dan da, İstanbul'dan da, Edirne' den de geçer, Bucak'tan da geçer." ifadesini kullandı. YEMEK VİDEO İZLE: ...devam 

         ATİK ve ANTİKAD Antalya Ticaret Borsasına İşbirliği Köprüsü Oluşturdu.

ATİK 'in Ulaslararası Kentler İşbirliği Programına Polonya ZOMKI Borsası ile ATB-ANTALYA Ticaret Borsası'da katıldı. Kısa adı ATİK olan Avrupa Türk İşadamları Konseyi Başkanı Aziz Şahin ve ANTİKAD-Antalya İşkadınları Derneği Başkanı Sevinç Eyilik'in girişimleriyle ülkemizde temaslarda bulunan; içerisinde çok sayıda Belediye Başkanları ,Borsa ve Ticaret-Sanayi Odası başkanı Polonya heyeti Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Antalya Ticaret Borsası Başkanı İlhami Kaplan İmza töreni öncesinde ev sahibi sıfatıyla ilk sözü alan Antalya Ticaret Borsası’nın tarihçesi ve faaliyetleri ile ilgili olarak konuk heyeti bilgilendirdi. ATİK-Avrupa Türk İşadamları Başkanı Aziz Şahin:Polonya AB Ülkelerinde Parlayan bir yıldız.Tarım ve özellikle ticarette Polonya merkezli diğer AB ülkelerine açılmak mümkündür.Depo ve lojistik olarak değerlendirildiğinde Antalya Ticaret Borsasına Ticaret girdisinde çok yarar sağlıyacaktır. ...devam 

         ATO Başkanı Sinan Aygün ATİK-DEİK Başkanı Aziz Şahin ve Polonyalı Heyetini Kabul Etti

ATO Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün ATİK-DEİK' in çalışmalarını takdir ederek lobi çalışmalarında ve ekonomi işbirliklerinde yaptığı çalışmaları başarılı bulduğunu ifade etti.ANTİKAD Başkanı Sevinç Eyilik Başkan Sinan Aygün'e Antalya da bir konferans düzenleyeceklerini katılımı halinde çok memnun olacaklarını belirtti.Ostrow Ticaret Odası Başkanı Piotr Balicki 'de Polonya Ekonomi İşbirliği Odası Oluşturmak istediklerini bu konuda kendilerinden destek istediklerini ifade etti. ...devam 

Sayfa: 1


»Ana Sayfa  

Copyright © atiktudeik.com, 2017. Tasarım & Programlama Mescomedia